thumbs-iconСервісна компанія

clock-iconЧас роботи : ПН- ВС (9.00 - 18.00)

page-banner

Прибирання після будівництва та ремонту

moika_fasadov

Усунення будівельного пилу зі стель, стін, плінтусів і інших поверхонь

Щоденне комплексне прибирання офісів, будинків і прилеглих територій. Комплексне прибирання складається з щоденної ранкової та вечірньої прибирання (обраної виходячи з вимог Замовника і технології застосування), підтримання чистоти протягом робочого дня, а так же генеральної щомісячної прибирання. Цей вид клінінгу актуальне для офісних, торгових і адміністративних приміщень, клубів, фітнес-і бізнес-центрів. Він включає в себе такі види робіт як: суха і волога чистка підлогових покриттів; видалення пилу з доступних поверхонь і м’яких меблів; прибирання та дезінфекція туалетних кімнат; миття ліфтових кабін, сходових маршів і ескалаторів; збір і винесення сміття і т. д.

Миття вікон, віконних рам, відливів і підвіконь

Підтримуюча прибирання виробничих та офісних приміщень. Включає в себе підтримку чистоти і порядку в приміщеннях протягом всього робочого дня (робочої зміни) – популярна послуга серед клінінгових компаній в Києві.

Вологе прибирання підлоги

Генеральне прибирання. Разова і посилена прибирання приміщень і офісів. Включає: глибоке очищення підлоги за допомогою дискової машини; видалення пилу і бруду з усіх поверхонь; чистку всіх декоративних елементів і освітлювальних приладів; очистку кахлю і раковин в санвузлах та ванних кімнатах; обробку меблів поліролью, миття вікон, вітрин та фасадів; збір і винесення сміття і т.д.

Видалення залишків: затирання, шпаклівки, побілки, клею, фарби, залишків скотча, цементу – на плитці, вікнах і в інших місцях

Промисловий клінінг. Актуальний для промислових, складських і виробничих приміщень, будь-яких будівельних об’єктів. Роботи здійснюються як вручну, так і з використанням спеціалізованої техніки, яку ми готові надати. В основний перелік робіт входять: очищення поверхонь від бруду, плям, фарби, стружки та інших відходів виробництва; очищення кабельних трас, систем комунікації і металевих ферм, в тому числі на висоті; очищення світильників і розподільних коробок; очистка території від піску, сміття, снігу і льоду; догляд за газонами і зеленими насадженнями; Очищення урн і сміттєвих баків; миття вікон, дверей, сантехніки; вивезення снігу та сміття і т.д.

Усунення пилу з труб, батарей

Прибирання після ремонту та будівництва. Здійснюється за допомогою промислового пилососа і іншої техніки, якої расплагает наша клінінгова компанія. Складається з прибирання поверхонь від будівельного сміття; видаленні будівельного пилу зі стін і стелі; очищення плям і застарілих забруднень; прибирання санвузлів; дезінфекції та дезінсекції приміщень, вивезення сміття і т.д.

Усунення пилу з дверних блоків, лиштви та фурнітури

Миття вікон, фасадів, вітрин. Ця послуга включає в себе: миття фасадів будівель, в тому числі висотних; чистку фасадних елементів; миття віконних рам, міжрамного простору і підвіконь; очищення дахів від снігу, бурульок і полою; миття вікон і рекламних вивісок на висоті і т.д.

Усунення пилу з вимикачів і розеток

У Європі більше 90% офісних і бізнес-центрів прибирають професійні клінери на умовах аутсорсингу. І в Києві багато хто вже оцінили переваги, які має прибирання бізнес-центрів професійними клінінговими компаніями. Клінінгова компанія “Партнер Клин” має великий досвід клінінгового обслуговування бізнес-центрів, офісних приміщень великих і малих площ. Використання прогресивних підходів до організації процесів збирання приміщень і сучасних клінінгових технологій дозволяє нам досягати високої якості обслуговування наших клієнтів.

Протирання, миття люстр, торшерів, бра

Прибирання бізнес-центрів проводиться ввечері, вночі або рано вранці, коли немає відвідувачів. Однак і в протягом дня виконується легка підтримуюча прибирання для підтримки порядку і чистоти. Крім того, час від часу повинна проводиться генеральне прибирання приміщень з миттям вікон і фасадів, чищенням підлог і килимових покриттів, ретельної дезінфекцією всіх приміщень і т.д .. Ми готові в будь-який зручний для Вас час зустрітися з Вами, обговорити обсяги і перелік цікавлять вас послуг по прибиранню бізнес-центрів, а також можливості нашого співробітництва.

Чистка дзеркальних і скляних поверхонь

Систематичний догляд за зовнішнім виглядом будинку або офісу вкрай рекомендований не тільки з точки зору естетики, а й з точки зору екології. Осідають на стінах кіптява і бруд, цвіль, вихлопи важких металів та інша пил забруднюють повітря. Сіль, вапно та грибок утворюють мікротріщини і руйнують фасад будівлі. І якщо миття фасаду будівлі не буде вироблено вчасно, будівлі може знадобитися дорогий ремонт фасаду. Існує безліч типів фасадів, і кожен з них потребує особливого догляду, чищення та миття з використанням спеціальних миючих засобів та інструментів, які не ушкоджують поверхню. До слова, забруднення фасадів також діляться на кілька видів: окис металу і сольові, вапняні відкладення, атмосферні викиди (кіптява, бруд, сажа) і різні плями від ремонтних, будівельних матеріалів, фарб, масел.

Чищення та дезінфекція ванних і туалетних кімнат

Досвідчені висотники знають, що до кожного фасаду, рівно, як і до кожного забруднення повинен бути свій підхід. Обслуговуюча компанія “Партнер Клин” володіє необхідним досвідом та знаннями для здійснення висотних робіт, і виробляють висотне миття фасадів будинків з використанням спеціального інвентарю і страхувального обладнання. Важливою особливістю альпіністських робіт є підвищений ступінь небезпеки, що вимагає хорошої фізичної підготовки і спеціальних навичок. Тому всі промислові альпіністи нашої клінінгової компанії проходять курси за правилами роботи із спорядженням, а також вивчають досконально техніку безпеки при підйомі на висоту. Саме завдяки високій кваліфікації наших фахівців, миття фасадів будівель альпіністами виконуються якісно, ​​безпечно і оперативно. Всі працівники клінінгової компанії в обов’язковому порядку проходять інструктажі щодо дотримання правил техніки безпеки, а також забезпечуються всіма засобами захисту. Наша клінінгова компанія має дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки. Виконуючи альпіністські роботи, фахівці-висотники прагнуть досягти відразу двох цілей. Перша мета полягає в тому, щоб безпечно і швидко дістатися до наміченого для проведення робіт ділянки фасаду будівлі, а друга мета – це якісно і оперативно виконати всі необхідні роботи.

Суха і волога чистка всіх видів корпусних меблів

Досвідчені висотники знають, що до кожного фасаду, рівно, як і до кожного забруднення повинен бути свій підхід. Обслуговуюча компанія “Партнер Клин” володіє необхідним досвідом та знаннями для здійснення висотних робіт, і виробляють висотне миття фасадів будинків з використанням спеціального інвентарю і страхувального обладнання. Важливою особливістю альпіністських робіт є підвищений ступінь небезпеки, що вимагає хорошої фізичної підготовки і спеціальних навичок. Тому всі промислові альпіністи нашої клінінгової компанії проходять курси за правилами роботи із спорядженням, а також вивчають досконально техніку безпеки при підйомі на висоту.

Натирання меблів поліролью

Досвідчені висотники знають, що до кожного фасаду, рівно, як і до кожного забруднення повинен бути свій підхід. Обслуговуюча компанія “Партнер Клин” володіє необхідним досвідом та знаннями для здійснення висотних робіт, і виробляють висотне миття фасадів будинків з використанням спеціального інвентарю і страхувального обладнання. Важливою особливістю альпіністських робіт є підвищений ступінь небезпеки, що вимагає хорошої фізичної підготовки і спеціальних навичок.

Винесення і вивезення сміття

Досвідчені висотники знають, що до кожного фасаду, рівно, як і до кожного забруднення повинен бути свій підхід. Обслуговуюча компанія “Партнер Клин” володіє необхідним досвідом та знаннями для здійснення висотних робіт, і виробляють висотне миття фасадів будинків з використанням спеціального інвентарю і страхувального обладнання. Важливою особливістю альпіністських робіт є підвищений ступінь небезпеки, що вимагає хорошої фізичної підготовки і спеціальних навичок.